Almanya Bundesliga Ligi Takımlar İle İddaa

Kategori: Haberler
27/06/2020
Almanya Bundesliga Ligi Takımlar İle İddaa

Gerçekten iddaa yapmak için güzel takımlar bulmak gerekiyor. Banko olarak önemli maçlar seçtikten sonra bu maçların sizlere kar getireceğine inanıyorsanız, kuponunuza eklemeniz yeterli olur. Bundesliga Ligi takımlar üzerinden bir çok hızlı takım var. Bu takımların hangilerini eklemek istediğinizde kafanız karşıyorsa, ben sizlere güzel maçlar önermek isterim. Bu maçlar ile hem oranlar hemde kazanma şansınız yüksek olacaktır. Union Berlin, Ford. Düsseldorf, RB Leipzig, Hoffenheim, gibi bu dört takımın olduğu maçlarda üst olarak oynayacağınız kuponlarınızda 1.80 orana kadar çıkma ihtimali var. Tabi bu sadece oranlar ile ilgili değil, vermiş olduğum takımlar daha çok alman takımları olduğu için gollü geçtiği iyi bilinir.

İddaa kuponu yapmak çok kolay ama önemli olan o kuponu tutturmak olduğunda yapmanız gereken sağlam maçları kendinizin seçmesi lazım. Yoksa oynadığınız maçların hiç bir anlamı olmaz. Kazanmak içn bir kupon yapıyorsanız dediğim gibi sağlam 4 maç ve daha sonra misli yükseltme sayesinde daha ileri kazançları elde etmeniz %90 oranında başarı sağlıyor. RB Leipzig gibi bir takım gerçekten çok gol atabildiği ve nerede ise hiç bir maçının alt bitmediği iyi biliniyor. Bu takım sizlere 7+ gol üzeri bile oynama imkanı sunabiliyor. Tabi bu karşı tarafında olan takıma göre değişmektedir. Bunun için karşısında olan konuk takımın daha iyi olması yada daha kötü olması sizin tercihlerinizi belirleyecek bir stratejidir.

Union Berlin gibi bir takım ise sizlere üst oynama seçeneği sunar. Üst oynadığınız zaman ise daha fazla bir getirisi olmasa bile 1.60, 1.70, 1.80 gibi oranlar ile sizlere ufakta olsa kazanç sağlama imkanı sunar. Aslında kimi zaman alt biten maçları olmuştur. Ancak alt biten maçlarına göre üst biten maçları oldukça daha ön planda ve buna dayanarak oynamak isteyeceğiniz maçları dediğim şekilde kuponlarınıza ekledikten sonra banko bir kupon eklemiş olacaksınız. Özellikle daha ileri kazançlar elde etmek için ufaktan başlamak sizler için iyi olacaktır. Bir anda tamamen kayıp etmek yerine küçükten kazanmak çok ama çok iyidir.

Mainz 05 ise sizlere önereceğim ve maç sonucu skor olarak galip eklemeniz yeterli olacaktır. Üst verme taraftarı değilim ve sizler bu takım için maçı alır yapmanız önerilir. Çünkü çoğu maçında 1 gol, 2 gol kimi zaman 3 ve 4 gol bile oluyor ama en çok 2 gollerde kaldığı oluyor. Bunun için ise yapmanız gereken şeylerden birisi bu takıma maç sonucu alır yapın. Alt oynamanız mümkün desem bu konuda yalan söylemiş olmam. Çünkü ortalama maçları 2 golle kapatıyor ama karşı tarafın attığı golleri hesap etmek gerekiyor. Karşıda bulunan takım performansına göre sizde kuponlarınızda oynama yapabilir ve bu şekilde banko bir kupon oluşturabilirsiniz.